JUMTI

Jumti, tāpat kā ēku īpašnieku gaumes, ir dažādi. Tieši tāpēc lēmumu par to, ko tieši no daudzveidīgā jumta materiālu klāsta izvēlēties, nevajadzētu sasteigt – jumta segums ir ilgtermiņa ieguldījums.

Lai jumts kalpotu ilgāk svarīgi būtu jumtu nokomplektēt pilnībā – ar dažādiem jumta segumam atbilstošiem oriģinālajiem aksesuāriem, ventilācijas izvadiem, noteksistēmām, jumta drošības elementiem un citiem jumta papildelementiem. Piedāvājam jumta segumus no metāla - Balex Metal piedāvātie jumta segumi tie ir galvenokārt tērauda moduļveida dakstiņi un metāla dakstiņi, kurus pateicoties to inovatīvai formai raksturo ilgnoturība salīdzinājumā ar keramiskiem jumtu segumiem.

SAZINIES AR MUMS


IKO   

Bitumena šindeļu jumta segums tiek plaši lietots privātmājām, komerciālos un industriālos projektos visā pasaulē. Uzticams jumta risinājums ikvienai ēkai

CUPA 

Dabīgā akmens jumti jeb slānekļa jumti. Pazīstams arī kā dabīgais šīferis. Ekskluzīvs un ilgmūžīgs jumta segums!

CEDRAL 

Šķiedrcementa plāksnītes. Elegants un vienots jumta un fasādes apdares risinājums!

BENDERS

Zviedrijā ražoti betona dakstiņi. Šis jumta segums tiek lietots gan jaunu ēku celtniecībā, gan jau esošu ēku renovācijai. Benders betona dakstiņi pieejami 3 dažādos profilos. To, kura tipa dakstiņus izvēlēties, lielā mērā nosaka ēkas tēls un tās īpašnieka gaume.

Benders betona dakstiņi

WIENERBERGER

WIENERBERGER māla dakstiņi tiek ražoti dažādās formās un izmēros. Sortimentā pieejami klasiski viļņotie un moderni plakanie dakstiņi, kas piemēroti jebkuras formas un sarežģītības pakāpes jumtiem.

māla dakstiņi

ETERNIT

Bezazbesta šīferis jeb cementa viļņotās loksnes Latvijas tirgū pieejamas vairākās krāsās piecu  (P75) un astoņu (CB40) viļņu profilos ar jau rūpnieciski nogrieztiem stūriem – pilnībā gatavas montāžai. ETERNIT jumta segums – pārbaudīta kvalitāte par pieejamu cenu!

Bezazbesta šīferis

METROTILE

Metāla dakstiņu jumta segums ar akmens smalci, ko pārsvarā patīkamā, vizuālā izskata, viegluma un citu fizikālo īpašību dēļ, izmanto jaunbūvēs un ēku restaurācijai.

Metāla dakstiņi